Ecotan – O značke

Všetko to začalo asi pred 4 rokmi. Spomínam si na to veľmi dobre. Moja milovaná 30 ročná sestra bola diagnostikovaná s melanómom. Verím, že vďaka sile viery, modlitby a včasnej diagnostike to zachytila včas. Stále chcela byť opálená, ale kvôli riziku z UV žiarenia sme sa snažili nájsť druhú najlepšiu variantu opálenie a to boli samoopaľovacími krémy. Začala som mať obavy o zložkách, ktoré produkty obsahovali. Bez ohľadu na ich veľké reklamy som sa pustila do skúmania jednotlivých ingrediencií, ktoré boli obsiahnuté v mnohých rôznych samoopaľovacích prípravkoch.

ecotan-o-znacke

Trvalo mi rozhodnúť sa len pár minút, že ich produkty nebudem už nikdy viac používať. Po tisíckach hodín výskumu a tvorenia som dala dohromady riešenie, ktoré nie je len o kráse, ale je tiež o bezpečí pred všetkým tým škaredým a umelým čo sa v zložení prípravkov skrýva. Moje farby neobsahujú syntetické potravinárske farbivo a sú vyrobené z prírodného kakaa (kakaové bôby), bylín, extraktov kvetov, extraktov z ovocia a harmančeka od Matky Zeme. V mojich „receptoch“ používam všetko certifikované organické a prírodné.

V marci 2011 sa mi vrátila všetka energia, keď moja spoločnosť dostala ako prvá organický certifikát za prírodné samoopaľovanie – Organic Food Chain (Organic Food Chain ako certifikátorom zvolený Austrálsku vládou)

Eco tan využíva prírodný atrament a recyklovaný papier, ktorý je šetrný k nášmu životnému prostrediu.

Naším cieľom je priniesť vám celý rad produktov, ktoré si nielen zamilujete, ale ušetria aj našu matku prírodu.

Sonya Driver