Ecotan – Pred a po

Ecotan (Eco by Sonya) je to najlepšie z radov opalovacích krémov a letnej kozmetiky. Pozrite si výsledky pred a po a vyberte pre seba to najlepšie.

Ecotan - Invisible Tan

pred-po3

Ecotan Invisible Tan (Eco by Sonya) – prírodný samoopaľovací produkt sa odporúča pre ľudí so stredným až olivovým tónom pleti. Než začnete nanášať krém, urobte si peeling celého tela. Použite našu masážnu peelingovú rukavicu. Najlepšie však 24 hodín pred aplikáciou.

Aplikujte Invisible Tan na suchú pokožku pomocou rúk. V oblastiach ako sú lakte, zápästia, kolená a členky odporúčame ľahkú aplikáciu bez nadmerného produktu na vašich rukách. Pre najlepší výsledok nechajte pôsobiť po dobu 8 hodín.

Ecotan - Winter Skin

pred-po-winter

Ecotan Winter Skin (Eco by Sonya) – prírodný jemne opaľujúci krém sa odporúča pre ľudí so svetlým až stredným tónom pleti.

Než začnete nanášať krém, urobte si peeling celého tela. Použite našu masážnu peelingovú rukavicu. Najlepšie však 24 hodín pred aplikáciou. Aplikujte Winter Skin na suchú pokožku pomocou rúk.

V oblastiach ako sú lakte, zápästia, kolená a členky odporúčame ľahkú aplikáciu bez nadmerného produktu na vašich rukách. Farba sa prispôsobí vašej pleti a bude sa rozvíjať po niekoľkých aplikáciách.