EOS – Výhody

Používate klasický balzam na pery a rozmýšľate o zmene? Zvážte tieto dôležité faktory:

 

Zloženie balzamu
Balzam by nemal obsahovať hlavne škodlivé látky. Mal by byť čo najviac prírodný a mal by obsahovať hydratačné zložky aby pery neboli suché.

Spôsob nanášania
Spôsobov nanášania balzamu na pery je viac:

  • Vysúvacie balzamy, pri ktorých sa môže stať, že sa balzam zlomí.
  • Balzamy, ktoré sa nanášajú prstom, čo je vysoko nehygienické.
  • Balzamy v tube, ktoré treba vytláčať. Na konci tam vždy ostane a nie sú estetické.
  • Najlepšia alternatíva sú balzamy, ktoré sa môžu nanášať priamo na pery.

Množstvo balzamu (g)
Niektoré balzamy vydržia zopár týždňov, iné dlhšie. Je to samozrejme individuálne podla toho ako často sa balzam nanáša. Najviac dievčat má rado, keď si balzam kúpia raz a minimálne mesiac majú pokoj. EOS balzam má 7g a bežne vydrží 2 mesiace pri používaní niekoľko krát denne.

Obal
Z času na čas sa stane, že balzam vypadne z kabelky. Zvyčajne to neostane bez následkov a obal balzamu v dôsledku pádu praskne. Ďalšie použitie už nie je také komfortné a balzamy sa ťažko zatvárajú, alebo vypadávajú. EOS spĺňa aj túto podmienku, pretože “vajíčkový” tvar a materiál obalu je odolný voči bežným pádom. Plus má veľmi dobrý dizajn a jednoduché otváranie.

 

eos-celebs

 

Prestíž
Vždy je príjemné, keď na ulici vytiahnete pekný, nový a štýlový balzam. Cítite sa jedinečne a páčite sa ľuďom. EOS momentálne patrí medzi najkrajšie balzamy. Fotia sa s ním aj celebrity zo zahraničia a to už niečo znamená. Dlhú dobu bol balzam v našich končinách nedostupný a preto jeho majiteľky pôsobili jedinečne.

EOS balzam spĺňa všetky tieto faktory a preto je jednotkou na svetovom trhu.

 

Všetky produkty EOS