ODPOVEDE NA OTÁZKY O FULLIPS

Poznať odpovede nám pomáha zbaviť sa neistoty

Aký je rozdiel medzi jednotlivými Fullips tvarmi?

Už podľa tvaru je vidieť, že sa Fullipsy líšia. Pri každom produkte je napísané jeho hlavné využitie. Odporúčame si preštudovať tieto využitia, aby ste sa vedeli dokonale rozhodnúť. Ak si neviete rady, skúste pozrieť naše Recenzie a „ako to funguje„. Dozviete sa všetko potrebné.

Ako dlho mi vydržia väčšie pery?

U každého je to individuálne, no v priemere od 30 minút až po 4 hodiny.

Je to bezpečné? Vrátia sa mi pery do pôvodného tvaru?

Áno, vhodné používanie Fullipsov je absolútne bezpečné. Pery sa vďaka podtlaku len prekrvia, takže sa dokážu vrátiť do pôvodného tvaru. Nepreháňajte to však s dĺžkou satia a frekvenciou používania.

Ako často ho môžem použiť?

Fullips používajte tak často, ako uznáte za vhodné. Je veľmi príjemné zväčšiť si pery na počkanie. Ak sa však pri používaní Fullips necítite komfortne, jednoducho si dajte pauzu, alebo ho dočasne prestaňte používať. Po čase to skúste opäť.

Koľko stojí poštovné a kedy mi to príde?

Všetky objednávky sa snažíme vybavovať expresne. Ak ste objednali na dobierku cca do 12:00, balík pošleme ešte v ten deň. Kuriér Vám ho na Slovensku doručí v nasledujúci pracovný deň. Na doručovanie balíkov využívame len kuriérsku službu. Je to pohodlné pre obe strany.

Ak ste objednali prevodom, balík posielame okamžite po pripísaní peňazí na náš účet.

Cena za odoslanie je 3,99€.

Môžem reklamovať Fullips?

Áno, nerozbalený a NEPOUŽITÝ Fullips, je možné vrátiť späť. Za tovar Vám vrátime peniaze v plnej výške, alebo si budete môcť vybrať iný sortiment.

Rozbalené, použité a inak modifikované produkty neprijímame späť a nevraciame za ne peniaze. Fullips je produkt osobnej potreby, preto je neprípustný ich ďalší predaj. Kúpu si teda dobre premyslite. Takto vieme garantovať všetkým zákazníkom 100% bezpečie. Aj Vám.

Nenašla som tu to, čo som sa chcela spýtať :(

Veľmi nás mrzí, že sme ti okamžite nepomohli. Napíš nám mail, alebo na Instagrame, či Facebooku. Budeme sa snažiť pomôcť ti tak rýchlo, ako to len bude možné.

Všetky produkty Fullips