KRÁSNYM ŽENÁM PRISTANÚ KRÁSNE SLOVÁ

Sme pri Vás tak blízko ako sa len dá. Aby ste dostali odpoveď okamžite, skúste si pozrieť sekciu Otázky. Ak nenájdete odpoveď, neváhajte nás kontaktovať.

Napíšte nám

E-mail: info@ladyworld.sk
Telefón: Ospravedlňujeme sa za dočasne nedostupné telefónne linky. Všetky Vaše otázky radi vybavíme e-mailom v najrýchlejšom možnom čase 24/7.

Tovar je možné objednať iba cez internet na doručenie kuriérom. Zákaznícka podpora je poskytovaná v Slovenskom a Anglickom jazyku.

Budujeme dobré vzťahy

Napíšte nám aj keď nič nepotrebujete. Jednoducho sa nám pochváľte s účinkami, zdieľajte s nami svoju radosť, spýtajte sa ako sa máme. Máte návrh na spoluprácu? Chceme to počuť :-)

Ak si bloggerka a rada by si s nami nadviazala spoluprácu, stačí vyplniť tento formulár. Najlepším sa ozveme :)

Email (povinné)

Instagram link (povinné)

Facebook link (povinné)

Webstránka (povinné)

Telefónne číslo (povinné)

Meno a priezvisko (povinné)

Ulica a číslo domu (povinné)

PSČ (povinné)

Mesto (povinné)

Správa (čo vieš ponúknuť, o čo máš záujem atď.)

LADYWORLD LTD.
43 BEDFORD STREET
LONDON
UNITED KINGDOM
WC2E 9HA
Company No. 09546407

Áno, sídlime v Londýne, v jednom z centier Európskeho obchodu, hneď vedľa Kráľovskej Opery. Vaše objednávky však vybavujeme do 24 hodín a svoje produkty si vychutnáte väčšinou už na druhý deň. Sme zástancami myšlienky, že vzdialenosť nerozhoduje o kvalite služieb. Preto spravíme všetko preto, aby ste mali pocit z nákupu ako z Vášho najobľúbenejšieho obchodu v meste.

V prípade, že nám chcete poslať poštu, vrátiť nepoužitý tovar, alebo z nejakého iného dôvodu kontaktovať off-line, napíšte nám prosím e-mail s kompletným popisom Vášho problému. Vyberieme pre Vás najrýchlejšiu možnú cestu zo všetkých našich zberných partnerov po Slovensku.

Ak máte záujem o spoluprácu prostredníctvom nášho affiliate programu, prosím kontaktujte nás. Alebo sa zaregistrujte priamo tu a my sa vám ozveme. Ak už ste registrovaný, do svojho účtu sa dostanete po prihlásení sem.