5 z 5 založené 2 hodnoteniach zákazníkov
(2 recenzie zákazníkov)

Bootea – Bedtime Cleanse – 14 dní

17.99 

Teatox od Bootea je jeden z Vašich najobľúbenejších čajov na detox. Skvelé účinky a fantastická chuť sú to čo ho robí tak obľúbeným. Jednoducho TOP voľba.

Na sklade

Počet ks

Bootea – 14 dňový Bedtime Detox je určený na intenzívne prečistenie vášho tráviaceho systému. Účinok pocítite hneď v nasledujúce ráno.

Balenie obsahuje :

7 vrecúšok čaju (jedno pre každý druhý večer)

Zloženie :

Mäta prieporná | Sladké drievko | Senovka grécka | Lopúch | Hloh | Valeriána lekárska | Psyllium

Návod na použitie: Zalejte vrecúško skoro vriacou vodou  a nechajte 3 minúty lúhovať. Počkajte na vychladnutie do teploty vhodnej na pitie. Pite každý druhý večer pred spaním. Ak ste zabudli, alebo nestihli vypiť čaj, zarobte si ho pred spaním nasledujúcu noc. Nezdvojnásobujte dávku.

Dôležitá informácia pri užívaní: Táto zmes bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyvolávať laxatívne účinky a prirodzene čistiť a detoxikovať Vaše telo. Účinok laxatíva je zvyčajne indukovaný 8 hodín po konzumácii.

Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Čaj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom.

Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Doplňujúce informácie: Všetky byliny v balení sú pestované v krajinách ako Čína, Brazília a India. Každé vrecúško je balené v pyramídovom sáčku, ktorý je plne biologicky odbúrateľný a dáva bylinám dostatočný priestor na luhovanie a pritom zabráni rozplynutiu bylín po celej šálke. Obal má opakovane uzatvárateľný uzáver, ktorý odporúčame použiť pre zachovanie vlastností čaja.

Informácie uvádzané zo zákona: Názov: BOOTEA – 14 dňový čajový detox – nočný. Výrobca: Eighty Twenty Ventures, Sheepscar Court, Northside Business Park, Leeds, West Yorkshire, LS7 2BB. Tel: +44 (0) 113247 3940, email: info@bootea.com. email: info@teatox.sk. Množstvo (bez obalu): 17,5g (7 vrecúšok, á2,5g). Zoznam zložiek: Výhradne prírodné ingrediencie z bylín: Mäta prieporná | Sladké drievko | Senovka grécka | Lopúch | Hloh | Valeriána lekárska | Psyllium. Identifikácia dávky: 1 vrecúško (od prvého dňa) každý druhý večer po dobu 14 dní. Údaje o pôvode: Vyprodukované v UK – Veľká Británia. Byliny pestované v Indii, Brazílii a Číne. Skladovanie: Skladujte v suchu a izbovej teplote. Návod na použitie: Zalejte vrecúško skoro vriacou vodou  a nechajte 3 minúty lúhovať. Počkajte na vychladnutie do teploty vhodnej na pitie. Pite každý druhý večer pred spaním. Ak ste zabudli, alebo nestihli vypiť čaj, zarobte si ho pred spaním nasledujúcu noc. Nezdvojnásobujte dávku. Dôležitá informácia pri používaní: Táto zmes bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyvolávať laxatívne účinky a prirodzene čistiť a detoxikovať Vaše telo. Účinok laxatíva je zvyčajne indukovaný 8 hodín po konzumácii.  Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Čaj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom. Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

2 reviews for Bootea – Bedtime Cleanse – 14 dní

  1. 5 z 5
    5 z 5

    Výborný produkt! Som veľmi spokojná!

  2. 5 z 5
    5 z 5

    Určite doporučujem. Najlepší detox!

Pridať recenziu

Katalógové číslo: B1n Kategórie: , Značiek: , , , , ,