bootea-shake-2
shake-nutritional-info_7a48dca4-427b-4aa7-957d-2f4b9ba7857a
 
Zľava!  
 
5 z 5 založené na 1 hodnotení zákazníka
(1 recenzia zákazníka)

Bootea Shake Čokoláda

44.99  29.99 

Bootea Shake je perfektný nápoj, ktorý pomáha zhodiť pár nadbytočných kíl. Uspokojí Vašu chuť niečo zjesť a pritom ponúka chutný a prírodný nápoj plný vitamínov.

Na sklade

Počet ks

Bootea Shake je perfektný nápoj, ktorý pomáha zhodiť pár nadbytočných kíl. Uspokojí Vašu chuť niečo zjesť a pritom ponúka chutný a prírodný nápoj plný vitamínov. Po vypití sa nebudete cítiť hladná a tak sa môžete venovať dôležitejším veciam :) Shake stačí jednoducho zamiešať s vodou, cca 250 ml a vychutnať si fantastickú príchuť čokolády. Bootea Shake sa odporúča piť medzi jedlami, aby ste skrotili svoj apetít.

Čo môžete od Bootea Shake očakávať:

30 prírodných porcií, skvele chuťiaci proteínový koktail. Pridajte 1 odmerku do šejkra s 400ml studenej vody, potriasť a vypiť. Piť po tréningu, alebo kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie a nutričné hodnoty:

 

chocolate-nutrition_large

Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko, sója), extrakt zo zeleného čaju, prírodná aróma, zahusťovadlo (Xanthan Gum), sladidlo (Stevia).

 

Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Nápoj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom.

Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Informácie uvádzané zo zákona: Názov: BOOTEA Shake – nápoj v prášku. Výrobca: Eighty Twenty Ventures, Sheepscar Court, Northside Business Park, Leeds, West Yorkshire, LS7 2BB. Tel: +44 (0) 113247 3940, email: info@bootea.com. email: info@teatox.sk. Množstvo (bez obalu): 490g (14 vrecúšok, á35g). Dátum minimálnej trvanlivosti: 01.01.2017. Dátum spotreby: 01.01.2017. Zoznam zložiek: Sušené odtučnené mlieko (mliečne bielkoviny), fruktóza, čierna ríbezľová šťava v prášku, inulín, Glukomanan, zahusťovadlo (Tara Gum), prírodná farba (čierna mrkva Extract) Prírodné chute: Guarana extrakt, zelený čaj, sladidlo (steviol-glykozidov), Vitamín B Mix (B3, B6, B12). Identifikácia dávky: 1 vrecúško (1 – max. 3 krát denne medzi jedlami) Neprekračujte dennú dávku 3 vrecúšok. Údaje o pôvode: Vyprodukované v UK – Veľká Británia. Skladovanie: Skladujte v suchu a izbovej teplote.
Návod na použitie: Zarobte 1 vrecúško s 250 – 300ml vody a poriadne rozmiešajte. Vypite po dôkladnom rozmiešaní. Nápoj pite medzi hlavnými jedlami. Počas užívania Bootea Shake odporúčame piť 1-3 poháre vody pred hlavnými jedlami.  Ak ste zabudli, alebo nestihli vypiť nápoj, zarobte si ho ihneď ako budete mať príležitosť. Nezdvojnásobujte dávku.  Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Nápoj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom. Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

1 review for Bootea Shake Čokoláda

  1. 5 z 5
    5 z 5

    (overený zákazník)

    Tento Shake je veľmi chutný a k tomu ešte aj zdravý. Doslova som si ho zamilovala a vidím ako mi pomaly odbúrava nadbytočné tukové vankúšiky :)

Pridať recenziu

Katalógové číslo: BprC Kategórie: , ,