Teatox – Časté otázky

Môžem pri teatoxe jesť?

Preboha, učite áno! Ani neskúšajte drastické diéty. Jediné čo treba zmeniť je začať jesť viac zeleniny, vlákniny a ovocie. Vynechať na čas mäso.

Veľmi dôležitá vec je však piť veľa čistej vody. Telo sa počas detoxu môže odvodniť a tomu treba zabrániť.

Aké sú rozdiely medzi dávkovaním čajov?

Bootea sa pije každé ráno a každý druhý večer. Začať odporúčame ráno, pokračovať večerným čajom. Ďalší deň si dáte len čaj ranný. Na tretí deň opäť ranný aj večerný.

Nudey Tea sa pije presne rovnako ako Bootea spomenutý vyššie.

Detox Skinny Herb sa pije každý deň 4 krát a to nasledovne. Ráno si zarobíte 1 sáčok denného čaju do džbánu. Pijete ho 3x denne. Ráno, na obed a okolo 18tej. Večer pred spaním si dajte nočný čaj a počas ďalších dní opakujete.

Your Tea sa pije 3 krát denne. Každý čaj si zarábajte zvlášť s novým sáčkom. Dávkovanie počas dňa je na Vás, ale odporúčame ráno, obed, večer.

Ktorý čaj mi odporúčate?

Každej z Vás sa hodí iný čaj najlepšie. Vysvetlenie je jednoduché. Bootea a Detox Skinny Herb majú laxatívne účinky. Z toho vyplýva, že ak máte zamestnanie, kde treba byť na jednom mieste a vyžaduje si 100% pozornosť, musíte tieto čaje zvážiť. Tieto účinky však trvajú len prvé dni a po čase sa utlmia. Zároveň však tieto čaje majú najlepšie výsledky a dievčatá si ich pochvalujú najviac.

Your Tea nemá absolútne žiadne laxatívne účinky, preto je ideálny pre ľudí, ktorým predošlé čaje nevyhovujú. Pije sa však 3x denne.

Nudey Tea je zlatou strednou cestou medzi Bootea, Detox Skinny Herbs a Your Tea.

 

Ak ani tento popis nepomohol, skúste si pozrieť ešte predstavenie jednotlivých značiek na tejto stránke.

Môžem teatox piť neustále?

Teatox odporúčame piť maximálne 28 dní po sebe. Následne je vhodné si dať pauzu 2-3 týždne. Potom sa môže tento cyklus opakovať.

Môžem čaj sladiť, alebo pridať citrón?

Čajík odporúčame sladiť stéviou. Či už v tabletách, alebo čerstými lístkami. Citrón určite môžete použiť, avšak odporúčame až po vylúhovaní a miernom ochladení čajíka. Po pridaní citrónu čaj môže zmeniť farbu.

Aký je rozdiel medzi denným a nočným čajom?

Denný čaj má za úlohu naštartovať Váš metabolizmus a nabiť Vás energiou, ktorú odporúčame využiť napr. na cvičenie.

Nočný čaj má prečisťovacie a detoxikačné účinky. To pocítite väčšinou hneď v nasledujúce ráno.

Určite však odporúčame kúpu balíčka Day & Night, pretože každý z nich má svoje čaro a spolu sú účinnejšie ako samostatne. Výnimkou je Your Tea, pri ktorom pijete rovnaký druh čaju 3x denne a bez laxatívnych účinkov.

Najobľúbenejšie teatox čaje