Voss – Príbeh vody

VOSS Voda je zrealizovaná vízia dvoch priateľov z detstva vyrastajúcich v Nórskom Oslo. Ole Christiana Sandberga a Christophera Harlema. Hoci Nórsko je malá krajina, jej nedotknuté prostredie poskytuje jedny z najlepších jarných a artézskych vodných zdrojov na Zemi. Väčšina Nórov si považuje za národnú hrdosť žiť v tejto oblasti a piť blahodarnú vodu.

Po skončení strednej školy jeden z nich odišiel študovať do USA a práve tam začal pociťovať nedostatok kvalitnej nórskej vody. Vody v okolí nepovažoval za také chutné na aké bol zvyknuté z domáceho Nórska. Ole a Christopher sa napokon spoločne rozhodli stáčať čistú Nórsku artézsku vodu a predávať ju náročným  zákazníkom v USA. O pár mesiacov sa dostali do celého sveta.

Príbeh vody Voss

Ole a Christopher skĺbili dokonalú čistotu Nórskej vody s ikonickým dizajnom fľaše a tak sa zrodila VOSS. Úspech VOSS pochádza z jasnej vízie kvality a dizajnu, ktorá sa stala časom a poctivou prácou realitou.

VOSS teraz ľudia vyhutnávajú v 50 krajinách vo svete. Vody sú dostupné v rôznych veľkostiach a obaloch aby poskytli dokonalé osvieženie pri všetkých príležitostiach (hotely, konferencie, denné pitie). VOSS je k dispozícii perlivá a neperlivá vo vysoko kvalitnej PET fľaši, alebo skle. VOSS obsahuje minerálne látky dôležité pre ľudský organizmus ako je vápnik, horčík a sodík. Je slabo mineralizovaná, vhodná ku každodennej konzumácií.