7,99€ Do 7 dní

Vysoko stabilný, bezvodný roztok kyseliny alfa-lipoovej.


Kyselina alfa-lipoová je vysoko účinný antioxidant a môže obnoviť obnovený vzhľad pokožky, zlepšiť viditeľnú textúru a tón pleti, keď sa aplikuje lokálne. Táto formulácia využíva výnimočne vysokú 5% koncentráciu vysoko čistej kyseliny alfa-lipoovej.


Poznámky:


1. Kyselina alfa-lipoová je veľmi citlivá na slnečné svetlo. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Aplikácia na tvár sa odporúča len v noci.


2. Kyselina alfa-lipoová je menej stabilná vo formuláciách, ktoré obsahujú vodu a použitie prípravkov obsahujúcich ALA obsahujúcich vodu je veľmi odradzované. Táto formulácia je bezvodá a po aplikácii sa môže na niekoľko sekúnd cítiť mierne "mastná".


3. Táto formulácia obsahuje extrémne vysokú koncentráciu ALA. Denné použitie sa neodporúča, pretože taká vysoká frekvencia používania môže spôsobiť citlivosť kože. Dodržujte navrhovanú frekvenciu používania.


Návod na použitie

Aplikujte 1-2 kvapky po celej tvári maximálne 2-3 krát týždenne. Táto liečba je vysoko koncentrovaná a denné použitie sa neodporúča. Nepoužívať na podráždenú alebo citlivú pokožku. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste.


Zloženie

Propanediol, kyselina tioktová.


water-free
water-free - YES
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - YES
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!