Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

S 2% kyselinou salicylovou a Hamamelom.

Kyselina salicylová je beta hydroxykyselina, ktorá odlupuje pokožku. Tento 2% roztok pomáha odlupovať vnútorné steny pórov v boji proti vzniku škvŕn a pre lepšiu viditeľnosť pokožky s pokračujúcim používaním.


Kontraindikácie: Tento vzorec by sa nemal používať na citlivú, odlupujúcu sa alebo poškodenú pokožku. Dodržiavajte ďalšie upozornenia na ochranu pred slnkom a ďalšie upozornenia v uvedených pokynoch.


Poznámka: Kým exfoliačné kyseliny môžu mať za následok rýchle viditeľné prínosy, vo všeobecnosti navrhujeme nepriame formy exfoliácie kože v prospech priamych foriem, ako je tento vzorec v dôsledku potenciálneho zápalu a citlivosti spojenej s kyselinami. Pre tento odkaz sa prosím obráťte na prekurzor Non-Acid Acid Prekurzor NIOD.


Poznámka: Tento produkt nie je liek. Ak bojujete s rozsiahlym alebo pretrvávajúcim akné, obráťte sa na lekára. Účinný liek existuje, aby úspešne bojoval s akné, vrátane kyseliny retinovej a benzoylperoxidu.


Návod na použitie:

Použitie v AM a PM. Na viditeľné zlepšenie aplikujte malú bodku priamo na škvrny alebo aplikujte malé množstvo na tvár, aby sa zachovala viditeľná zrozumiteľnosť s pokračujúcim používaním. Vyhýbajte sa kontúram očí a kontaktu s očami. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím: Aplikujte produkt na malú plochu raz denne počas troch dní, aby ste otestovali, či ste na tento produkt citliví. Začnite s jednou aplikáciou denne. Ak nastane suchosť alebo odlupovanie, znížte aplikáciu na jedenkrát denne alebo každý druhý deň. Ak sa u Vás objaví závažné podráždenie, žihľavka, opuch očí a úst, pľuzgiere alebo ťažkosti s dýchaním, opláchnite, okamžite prestaňte používať a okamžite vyhľadajte lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.


(Upozornenie na opálenie: Tento produkt obsahuje beta hydroxykyselinu (BHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť vašej pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia slnkom. Používajte opaľovací krém, noste ochranný odev a obmedzujte vystavenie sa slnečnému žiareniu počas používania tohto produktu a počas jedného týždňa. neskôr.)


Zloženie:

Aqua (voda), listová voda z Hamamelis Virginiana, Cocamidopropyl dimetylamín, kyselina salicylová, dimetylizosorbid, etyléndiamín disukcinát trisodný, kyselina citrónová, polysorbát 20, hydroxyetylcelulóza, etoxydiglykol, sorbát draselný, benzoát sodný, 1,2-hexándiol, kaprylylglykol.


ph
3.2-4.0
water-free
water-free - NO
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - YES
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!