Dostupné možnosti

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Hélium a balóny kúpite v Pop Up Store v Aupark Shopping Center v Bratislave - 1. poschodie oproti H&M

82 centimetrový fóliový narodeninový balón v tvare čísla "7". Poskladaj si akékoľvek číslo až v troch obľúbených farbách:

  • Gold
  • Silver
  • Rose gold


Každý náš produkt je kvalitne spracovaný a označený značkou BdayGirl. Balóny sa vydržia vznášať ešte pár dní po nafúknutí. Budú ti tak pripomínať skvelú oslavu, ktorú určite zažiješ.K balónu dodávame v balení 1,5m luxusnú potlačenú stuhu pre priviazanie, alebo držanie v ruke. Stuha je vždy vo farbe balóna Gold / Silver / Rose gold. Stuha je veľmi jemná na dotyk, no zároveň dostatočne pevná. Bežná cena tejto stuhy je 1,39 EUR/meter. Kúpou tohto balóna ju však dostaneš pribalenú absolútne zdarma!Pre objednávky prijaté do 12:00, doručujeme balíky v nasledujúci pracovný deň. Špeciálne vo štvrtok však prijímame objednávky až do 17:00. To pre prípad ak máš oslavu už v piatok a začala si ju riešiť na poslednú chvíľu. Nemusíš sa teda zbytočne stresovať a tvoja párty môže stále vyzerať veľkolepo.K balónom nájdeš na našej stránke aj kompletné príslušenstvo a doplnky. Hélium, separátne stuhy, ťažítka a ďalšie dekoračné balóny pre dotvorenie najlepšej atmosféry. K héliovej fľaši v cene dodávame špeciálnu trysku, vďaka ktorej bude fúkanie balónov extrémne jednoduché. Balóny sa dajú v prípade potreby jednoducho vyfúknuť a odložiť na ďalšie použitie. Môžeš ich tak využiť na všetkých príležitostiach ako: narodeniny, meniny, Nový rok, rozlúčka so slobodou, svadba, kolaudácia atď. 


Na ukotvenie balónov môžeš použiť naše špeciálne ťažítka. Stuhu stačí jednoducho prevliecť a cez očko a chystanie najlepšej #bdayparty sa môže začať. Balón s ťažítkom môžeš kedykoľvek ľahko preniesť a nemusíš sa báť že odletí. 

Ak potrebuješ poradiť, alebo inšpirovať, napíš nám správu na instagrame, alebo facebooku. Radi ti poradíme ako najlepšie a najjednoduchšie vyzdobiť tvoju párty. Ak sa pridáš k našim sledovateľom, získaš zdarma informácie o novinkách, návodoch a tiež dávku inšpirácie. 

Nápis z balónov je skvelý doplnok každej párty. Pri vhodnej kombinácii s čislami, konfetami a ďalšími ozdobnými balónmi vytvoríš čarovnú atmosféru, ktorú si všetci vychutnajú.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: balón, 7, 82cm, číslo, narodeniny