19,00€ Vypredané


Všetky produkty Eco by Sonya kúpite aj Pop Up Store v Aupark Shopping Center v Bratislave za rovnakú cenu ako na eshope :)Prírodné repelent účinne chráni pred dotieravým hmyzom, najmä pred komármi, muchami, ovady, plošticami, blchami, roztočmi i kliešťami. Bez nezmyselné škodlivé chémia, ktorá je v drvivej väčšine repelentov! Zároveň ako organická bylinná osviežujúci a hydratačný voda v BIO kvalite pre Vašu pokožku!

Chránená a zároveň vyživená pokožka vďaka dokonalej zmesi éterických olejov.PRÍRODNÝ repelent proti hmyzu OD ECO BY SONYA

Prírodný komfortný prípravok, ktorý určite oceníte na cestách, pri pobyte v prírode či pre nerušený spánok na zahraničné dovolenky. Eco by Sonya repelent na rozdiel od ostatných konvenčných repelentov obsahuje čisto prírodné ingrediencie a jeho účinky sú založené na vyváženej zmesi esenciálnych olejov, ktoré vďaka svojej vôni prirodzene odpudzujú hmyz.

Repelent, ktorý odpudzuje otravný hmyz a zároveň vyživuje Vašu pokožku!


  • 100% prírodný produkt s certifikáciou
  • S láskou vhodné pre deti
  • Vyrobené len z organických prírodných zložiek
  • Chráni a vyživuje pokožku
  • Pre všetkých, ktorým nie je jedno čo do svojho krvného obehu cez kožu aplikujú
  • Vhodný pre telo i tvár

Testované v Thajsku tímom Eco by Sonya v hodine najväčších náletov komárov.


RADY NA POUŽITIE:

Pred použitím pretrepte! Nastriekajte priamo na časti tela, ktoré chcete mať chránené alebo aplikujte na komária štípance.

Ak chcete aplikovať na tvár, vystreknite produkt do dlaní a rozotrite.

Vyvarujte sa aplikácii do očí.


ZLOŽENIE:

Ingredients INCI:
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ethanol (plant derived), Capryl Wheat Bran/Straw Glucosides, Mentha Piperita (Peppermint) oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil*,Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Fusel Wheat Bran/Straw Glucosides Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate*, Cymbopogon Nardus (Citronellsa) Oil

*Certifikované, organické.
**Natural. Uchovávajte pri teplote do 30C. Výrobok neobsahuje slnečnú ochranu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!