24,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

Hélium a balóny kúpite v Pop Up Store v Aupark Shopping Center v Bratislave - 1. poschodie oproti H&M


Z tejto fľaše nafúkate:

  • 25 ks balónov veľkosti "M" na priemer 20cm
  • (pri testoch nám vyšlo 26,5 ks)


Hélium vo fľaši určené na nafúkanie balónov u Vás doma. Jednoduché použitie vďaka pribalenej plniacej dýze a prehľadnému návodu v slovenčine. Nech Vás nemýli uvedený objem v nadpise, je to objem fľaše, v ktorej je hélium stlačené. Z tejto fľaše nafúkate


Tieto údaje máme osobne otestované na rôznych písmenách a číslach. Aj keď budete fúkať číslo 88, ktoré potrebuje najviac hélia, ostane Vám vo fľaši ešte hélium na zopár ďalších dekoračných balónov. Alebo na zábavu so zmenou hlasu.
V prípade, že by Vám počas nafukovania uniklo malé množstvo hélia mimo balóna, nezúfajte. Stačí ak dofúkate balón ústami pomocou slamky, alebo s pumpou/kompresorom. Balónik sa aj tak stále bude vznášať.
Hélium posielame starostlivo zabalené v krabici s dostatkom výplňového materiálu. Hélium je nehorľavý plyn. Jeho použitie je tak absolútne bezpečné. Pred použitím si však starostlivo prečítajte návod na použitie a upozornenia.
Návod na použitie: Nikdy neotvárajte ventil zásobníka bez namontovaného regulátora (plniacej dýzy):

  • 1) Odskrutkujte ochranný kryt z ventilu zásobníka.
  • 2) Jemne zaskrutkujte plniacu dýzu do ventilu zásobníka rukou tak, aby sa prepojila s ventilom.
  • 3) Nasaďte krk balónika na plniacu dýzu a uistite sa, že je dobre pripevnený, aby počas plnenia neunikalo hélium.
  • 4) Držte hrdlo balónika pevne na plniacej dýze a jemne zatlačte páčku nadol, aby ste uvoľnili hélium. Pustite páčku na dýze, aby ste zastavili nafukovanie. Odstráňte balónik z dýzy a prstami stlačte krk balónika tak, aby sa steny krku spojili a hélium z neho neunikalo.
  • 5) Po dokončení nafukovania balónikov odskrutkujte plniacu dýzu z ventilu a znovu zaskrutkujte ochranný kryt.

Doba minimálnej trvanlivosti: 5 rokov od výroby (pozri hornú stranu plynového zásobníka).
UPOZORNENIE! ZÁKAZ OPÄTOVNÉHO NAPLŇOVANIA! Nádoba je pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám presahujúcim 50°C. Neprepichujte, ani nezapaľujte po použití. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte do otvoreného ohňa, ani na akýkoľvek žeravý materiál. Plyn vo vnútri nádoby je vo vysokej koncentrácii dráždivý. Nevdychujte. Likvidujte len úplne prázdnu fľašu. Vždy odovzdajte prázdnu fľašu len do autorizovaného zberného strediska.

  • H280: Obsahuje plyn pod tlakom; môže pri ohreve explodovať.
  • P403: Skladujte na dobre vetranom mieste.
  • P410: Chráňte pred slnečným žiarením.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: hélium, helium 1.8l