53,98€

39,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!Vaše vlasy vám poďakujú za tento prirodzený, vysoko výkonný, jemný šampón s kondicionérom za akciovú cenu! Je plný výživných olejov a rastlinných výťažkov, ktoré sú určené na oživenie a rehydratáciu všetkých typov vlasov. Bezpečné na použitie na farebne ošetrených alebo chemicky ošetrených vlasoch; a na predlžovanie ľudských vlasov.  • Žiadne Parabény
  • Žiadne sulfáty (SLS / SLES)
  • Žiadny formaldehyd
  • Žiadny propylén glykol
  • Žiadne syntetické vône
  • Žiadne tvrdé čistiace prostriedky
  • Žiadne silikóny
  • Žiadne ftaláty
  • Žiadny chlorid sodný
Návod na použitie: Naneste malé množstvo na mokré vlasy a pracujte do bohatej peny. Masírujte dôkladne na pokožku hlavy, potom opláchnite. Opakovať. Nasledujte s prírodným hydratačným kondicionérom Hello Hair.


Názov: Hello Hair - Šampón na vlasy Množstvo: 200ml. Dátum minimálnej trvanlivosti: 9 mesiacov od otvorenia.  Výrobca: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distribútor: E-KONCERN s.r.o., IČO: 50192680, Slovensko. 
Zoznam zložiek:  Voda (Aqua), lauroylsarkosinát sodný metyl-isethionát, Lauryl glukozidy kokamidopropylbetain, polyquaternium-10, Citrus Aurantium Dulcis (pomarančový olej z kôry), Citrus Aurantifolia (limetkový olej), Pelargonium Graveolens (muškátový olej z kvetu), Cananga Odorata (olej z Kanangy voňavej), Pogostemon Cablin (olej pačuli), kvetový olej Rosa Damascena, EDTA disodná, kyselina citrónová, trietanolamín, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová. 
Alergény: Nevhodné pre osoby alergické na orechy. Údaje o pôvode: Vyprodukované v Austrálii. Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 20°C.
Návod na použitie: Naneste malé množstvo na mokré vlasy a rozmasírujte do bohatej peny. Masírujte dôkladne na pokožku hlavy, potom opláchnite. Opakujte. Následnej použite prírodný hydratačný kondicionér Hello Hair.
Výrobok je určený výhradne na vonkajšie použitie! Produkt sa nesmie dostať do kontaktu s očami, ani inými sliznicami a je zakázané ho požívať!


Názov: Hello Hair - Kondicionér na vlasy Množstvo: 200ml. Dátum minimálnej trvanlivosti: 9 mesiacov od otvorenia.  Výrobca: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distribútor: E-KONCERN s.r.o., IČO: 50192680, Slovensko. 
Zoznam zložiek:  voda (Aqua), cetearylalkohol, olej zo semien Simmondsia Chinensis (jojobový olej), olej z listov Persea Gratissima (Avokádo), Aloe Barbadensis Leaf (výťažok z listov), Rosa Canina (olej z Ruže šípovej), Sesamum Indicum (olej sezamu indického), Citrus Aurantium Dulcis (pomarančový olej z kôry), Citrus Aurantifolia (limetkový olej), Pelargonium Graveolens (muškátový olej z kvetu), Cananga Odorata (olej z Kanangy voňavej), Pogostemon Cablin (olej pačuli), kvetový olej Ruže damascénskej, glycerín, behentrimoniummetosulfát, stearamidopropyldimetylamín, oxid kokamidopropylamínu, tokoferol , Kyselina citrónová, fenoxyetanol, benzylalkohol.
Alergény: Nevhodné pre osoby alergické na orechy. Údaje o pôvode: Vyprodukované v Austrálii. Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 20°C.
Návod na použitie: Po šampónovaní s Hello Hair šampónom použite kondicionér na ešte vlhké vlasy a sústreďte sa na celú dĺžku vlasov. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty aby sa kondicionér dostal do vlasov. Následne dôkladne opláchnite. 
Výrobok je určený výhradne na vonkajšie použitie! Produkt sa nesmie dostať do kontaktu s očami, ani inými sliznicami a je zakázané ho požívať!

    

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!