17,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

Hello Hair kúpite Pop Up Store v Aupark Shopping Center v Bratislave za rovnakú cenu ako na eshope :)


Hello Hair hydratačná meska je plná 100% prírodných ingrediencií. Špeciálna edícia Island Escape je vylepšená prírodnými rastlinnými látkami pre vôňu, ktorá vás dopraví do tropického raja.


Tak sa rozlúčte s bláznivými chemickými zlúčeninami, ktoré existujú v komerčnom produkte na starostlivosť o vlasy, a pozdravte vlasy, ktoré sú zdravšie, prirodzene!


Urobili sme toto vydanie NUT FREE, takže aj ľudia alergický na orechy ho môžu používať.

Použili sme všetky prírodné botanické extrakty z limetky, grapefruitu, vanilky a kokosového oleja, aby sme získali vôňu tohto produktu.


  • Olej z jabĺk z granátového jablka
  • Grapézový olej
  • Kokosový olej
  • Arganový olej
  • Olivový olej
  • Extrakt z olivového listu 
  • Ricínový olej


Názov: Hello Hair Island Escape - Maska na vlasy Množstvo: 100g. Dátum minimálnej trvanlivosti: 3 mesiace od otvorenia.  Výrobca: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distribútor: E-KONCERN s.r.o., IČO: 50192680, Slovensko. 
Zoznam zložiek:  Cocos Nucifera (kokosový olej), Olea Europaea (olivový olej z plodu), Vitis Vinifera (grepový olej z jadierok), Ricinus Communis (ricínový olej), Argania Spinosa Kernel (argánový olej z jadierok)* Olea Europaea (olivový olej z listov), Punica Granatum (olej z jadierok granátového jablka), Vanilla Planifolia (vanilkový olej), Citrus Paradisi (grepový olej z kôry), Citrus Aurantifolia (limetkový olej), Glycerín. 
Alergény: Vhodné pre osoby alergické na orechy. Údaje o pôvode: Vyprodukované v Austrálii. Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 20°C.
Návod na použitie: Aplikujte na suché vlasy. Vmasírujte do pokožky na hlave a po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 30 minút, prípadne viac, ak je požadované. Pre zefektívnenie hydratačného efektu, si zabaľte vlasy do uteráku. Následne si umyte vlasy ako obyčajne. Vysušte a nastajlujte si svoje revitalizované vlasy.
Výrobok je určený výhradne na vonkajšie použitie! Produkt sa nesmie dostať do kontaktu s očami, ani inými sliznicami a je zakázané ho požívať!


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!