15,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

Hello Hair kúpite Pop Up Store v Aupark Shopping Center v Bratislave za rovnakú cenu ako na eshope :)


Hello Hair Hydratačná Maska je plná 100% prírodných ingrediencií.


Takže sa rozlúčte s bláznivými chemickými zlúčeninami, ktoré existujú v komerčných produktoch na starostlivosť o vlasy, a pozdravte vlasy, ktoré sú zdravšie, prirodzene!


  • Kokosový olej
  • Mandľový olej
  • Arganový olej
  • Olivový olej
  • Extrakt z olivového listu
  • Ricínový olej


Názov: Hello Hair - Maska na vlasy Množstvo: 100g. Dátum minimálnej trvanlivosti: 3 mesiace od otvorenia.  Výrobca: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distribútor: E-KONCERN s.r.o., IČO: 50192680, Slovensko. 
Zoznam zložiek: (* Certifikované, organické):  Cocos Nucifera (kokosový olej)*, Olea Europaea (olivový olej z plodu), Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandľový olej), Ricinus Communis (ricínový olej), Argania Spinosa Kernel (argánový olej z jadierok)*, Olea Europaea (olivový olej z listov), Glycerín. Alergény: Nevhodné pre alergikov na orechy. Údaje o pôvode: Vyprodukované v Austrálii. Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 20°C.
Návod na použitie: Aplikujte na suché vlasy. Vmasírujte do pokožky na hlave a po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 30 minút, prípadne viac, ak je požadované. Pre zefektívnenie hydratačného efektu, si zabaľte vlasy do uteráku. Následne si umyte vlasy ako obyčajne. Vysušte a nastajlujte si svoje revitalizované vlasy.
Výrobok je určený výhradne na vonkajšie použitie! Produkt sa nesmie dostať do kontaktu s očami, ani inými sliznicami a je zakázané ho požívať!Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!