14,97€ Vypredané


Hovorí sa, že oči sú oknom do duše, ale až pery jej dávajú hlas. A ak má mať tvoja duša pekný hlas, zaslúžia si tvoje pery osobitú pozornosť.

Ak ťa trápia suché a popraskané pery, použi balzam MARK Lip Scrub a pobozkaj ich na rozlúčku. MARK Lip Scrub dokonale vyhladí tvoje pery a vráti im tú jemnú zvodnosť, ktorú ti bude každý závidieť.

Vyskúšaj ma a daj mi pusu, ja sa postarám o zvyšok ;)

MARK Lip Scrub (35 g) - prírodný peeling na pery
Účinné zložky:
Čerstvo pomletá káva a hnedý cukor tieto prírodné exfolianty odstránia z pier suché šupinky a jemnou masážou ich prekrvia a zjemnia. Pridaný je aj kávový olej, ktorý krásne čistí, detoxikuje a ukľudňuje.

Jojobový olej a včelí vosk – jojobový olej hĺbkovo ošetrí a vyhladí jemnú pokožku pier a dodá im hydratáciu. Včelí vosk vytvorí na perách ochranný film a tým zabraňuje ich vysušeniu a chráni ich pred podráždením.

MARK Lip Balm (5 g) - prírodný balzam na pery

Účinné zložky:
Kakaové maslo má úžasnú čokoládovú vôňu, je bohaté na antioxidanty a má výrazné zvláčňujúce, regeneračné a hojivé účinky.

Kávový olej dodá príjemnú vôňu čerstvo pomletej kávy a zároveň ukľudňuje a udržuje primeranú vlhkosť pier.

Včelí vosk má tiež hojivé účinky, výborný zvláčňujúci efekt a vyživuje citlivú pokožku pier.

Ako na to?
Na odlíčené pery nanes môj Lip scrub a jemne ho vmasíruj. Nechaj chvíľu pôsobiť, no aj ked ťa bude lákať svojou sladkou vôňou, nejedz ho. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súvisiace produkty