11,99€ Skladom

Dostupné možnosti

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Obľúbené motívy náramkov KUKU na ruku, symbolizujú v človeku vždy niečo iné, nesú svoj skrytý a pre každého jedinečný význam. Náramky sú dostupné v širokej škále pastelových či neónových farieb. Ich jedinečnosť spočíva v jednoduchosti. Kvalitným vypracovaním a moderným dizajnom pokračujú vo filozofii značky KUKU. Navrhnuté a ručne skladané na Slovensku.Vyjadri svoju osobnosť jednou z pestrých farieb. V balení dodávame:

  • PES šnúrka
  • Emblém z tvrdenej gumy
  • Plieškové srdiečko s povrchovou úpravou  fabry. 
Pozn. Pomocou posuvných uzlíkov si náramok môžete zväčšovať alebo zmenšovať. Ich posúvaním sa obvod náramku mení. Nie je však prispôsobený na detské ruky do cca 5 rokov.KUKU je originálna značka Soni Skoncovej. Kto iný než ona, by mal prísť s niečim štýlovým, no zároveň sexy a elegantným. KUKU na RUKU je presne ten doplnok, ktorý ťa poriadne zviditeľní.Inšpiruj sa obrázkami nižšie a spestri svoj deň s náramkom KUKU na RUKU!Náramky ako aj všetky súčasti sú vyrábané v Európe a vyznačujú sa vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.Sú absolútne zdravotne nezávadné, takže ani v prípade citlivej pokožky nehrozí žiadne nebezpečie podráždenia a pod.

KUKU na RUKU môžeš zladiť naozaj na všetky spôsoby. Ukáž svetu svoju kreativitu už zajtra s novým KUKU náramkom! Ak objednáš ešte dnes do 12:00, zajtra ti ho doručí náš kuriér. Jednoduchšie to nikdy nebolo.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!