Dostupné možnosti

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

33 centimetrový fóliový narodeninový balón v tvare čísla "6". Poskladaj si akékoľvek číslo až v troch obľúbených farbách:

  • Gold
  • Silver
  • Rose gold


Každý náš produkt je kvalitne spracovaný a označený značkou BdayGirl. Balóny sa vydržia vznášať ešte pár dní po nafúknutí. Budú ti tak pripomínať skvelú oslavu, ktorú určite zažiješ.
K balónu dodávame v balení 1m luxusnú potlačenú stuhu pre priviazanie, alebo držanie v ruke. Stuha je vždy vo farbe balóna Gold / Silver / Rose gold. Stuha je veľmi jemná na dotyk, no zároveň dostatočne pevná. Bežná cena tejto stuhy je 1,39 EUR/meter. Kúpou tohto balóna ju však dostaneš pribalenú absolútne zdarma!
Pre objednávky prijaté do 12:00, doručujeme balíky v nasledujúci pracovný deň.  Ak potrebuješ poradiť, alebo inšpirovať, napíš nám správu na instagrame, alebo facebooku. Radi ti poradíme ako najlepšie a najjednoduchšie vyzdobiť tvoju párty. Ak sa pridáš k našim sledovateľom, získaš zdarma informácie o novinkách, návodoch a tiež dávku inšpirácie. 


Nápis z balónov je skvelý doplnok každej párty. Pri vhodnej kombinácii s čislami, konfetami a ďalšími ozdobnými balónmi vytvoríš čarovnú atmosféru, ktorú si všetci vychutnajú.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: balón, 6, 33cm, číslo, narodeniny