16,97€

9,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!Mr. Bean kávový peeling s mätovou je odhodlaný napraviť nedokonalosti Vašej pokožky a zanechať pocit najjemnejšieho dotyku aký ste kedy zažili. Vaša pokožka bude neuveriteľne jemná. Doprajte si zážitok vo vani, či sprche.
Organický kávový peeling s Robusta kávovými zrnami, za studena lisovaným organickým kokosovým olejom, Himalájskou ružovo kamenou soľou, Demerara cukor, Bio Kakao a olej s vitamínom E.


  • Kofeín stimuluje krvný obeh a pomáha znížiť výskyt celulitídy, ekzémy, strie, starecké škvrny, kŕčové žily a lupienky
  • Demerara cukor a Himalájska ružovo kamená soľ očistí pokožku  a odstráni  jej odumreté časti, akné, čierne bodky a iné kožné prejavy
  • Kokosový olej hydratuje pokožku a zanecháva príjemnú vôňu
  • Kakao a vitamín E majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré vyživujú a chránia pokožku. Podporujú obnovu tkaniva a regeneráciu buniek.

Návod na použitie:  Všetky dobré veci sa začínajú v sprche :) Navlhčite pokožku, naberte veľkú hrsť Mr. Bean Coffee Scrub a krúživými masážnymi pohybmi otierajte o pokožku. Ak máte problémové časti, ktoré chcete regenerovať, zamerajte sa na ne. Nechajte produkt zaschnúť na 5 minúť a následne sa rovnakými pohybmi opláchnite do čista.

UPOZORNENIE:

Kávový peeling je výhradne na vonkajšie použitie. Produkt sa nesmie piť ani inak vnútorne užívať. Neaplikujte na otvorené rany, hnisavé ekzémy a pod.

 

Informácie uvádzané zo zákona: Názov: Mr. Bean Kávový peeling  Výrobca: Mr. Bean Ltd, London. Množstvo (bez obalu): 220g. Dátum minimálnej trvanlivosti: na obale. Dátum spotreby: na obeale. Zoznam zložiek: Pražené kávové zrná Robusta, za studena lisovaný organický kokosový olej, himalájska ružovo kamená soľ, Demerara cukor, Bio Kakao a olej s vitamínom E. Kokosová aróma. Údaje o pôvode: Vyprodukované v Číne. Skladovanie: Skladujte v suchu a izbovej teplote. Návod na použitie: Navlhčite pokožku, naberte veľkú hrsť Mr. Bean Coffee Scrub a krúživými masážnymi pohybmi utierajte o pokožku. Ak máte problémové časti, ktoré chcete regenerovať, zamerajte sa na ne. Nechajte produkt zaschnúť na 5 minút a následne sa rovnakými pohybmi opláchnite dočista. Výrobok je určený výhradne na vonkajšie použitie! Peelingová kávová zmes sa nesmie dostať do kontaktu s očami, ani inými sliznicami a je zakázané ju požívať!  Ak sa dostane peeling do kontaktu s očami, vypláchnite oči vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Možné nepriaznivé účinky: Aj keď je kávová zmes výhradne z prírodných ingrediencií je vhodný testo pokožky minimálne 24 hodín pre kúpeľom. Malý kúsok pokožky si pretrite kávou a počkajte na reakciu do 24 hodín. Ak je pokožka v poriadku, pokračujte v kúpeľoch. Ak sa objavili známky poškodenia pokožky okamžite prerušte proces peelingu a vyhľadajte lekára. Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!